Državno 5.000 m

REZULTATI PO KATEGORIJAMA

6. DRŽAVNO PRVENSTVO U DALJINSKOM PLIVANJU NA 5000m – Zadar 2011 ZADAR, 02.07.2011

Kategorija: Mlađi kadeti (0- 13g)
Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Šitić Ivan 0025 KDP SPLIT 1998 M 1:11:43.79

 

 

Kategorija: Kadeti (14-15g)

Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Copac Roko 0029 KDP SPLIT 1996 M 1 01:12.86
2 Pažanin Ivan 0144 KDP SPLIT 1996 M 1 08:19.97
3 Rafaj Matija Luka 0031 KDP Split 1997 M 1 10:34.11
4 Milan Duje 0027 KDP SPLIT 1997 M 1 11:42.35
5 Citar Danijel 0135 KDP POREČ 1997 M 1 12:50.00
6 Đidara Filip 0136 KDP POREČ 1996 M 1 23:44.29
7 Vulić Luka 0145 KDP SPLIT 1997 M 0 00:00.00 ODJ

 

 

Kategorija: Juniori (16-19g)

Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Milan Marin 0026 KDP SPLIT 1994 M 1:00:47.65
2 Radulić Luka 0246 KDP Primorje 1995 M 1:01:24.93
3 Bulić David 0055 KDP POREČ 1993 M 1:22:17.45
4 Škugor Ante 0173 KDP SPLIT 1994 M 0:00:00.00 ODJ

 

 

Kategorija: Seniori (20-34g)

Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Soldo Tomislav 0013 DPKFAROS 1990 M 1:00:47.67
2 Čulina Josip 0216 SC Wiesbaden 1911 1991 M 1:01:14.26
3 Erceg Filip 0125 KDP Donat 1980 M 1:16:26.47

 

 

Kategorija: Veterani (35+g)

Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Staničić Siniša 0112 KDP Novi Zagreb 1969 M 1 10:32.49
2 Adžić Dražen 0001 KDP Donat 1971 M 1 11:02.84
3 Salopek Žarko 0054 KDP POREČ 1975 M 1 14:18.54
4 Nižić Mate 0197 KDP Primorje 1975 M 1 16:17.88
5 Aralica Josip 0005 KDP Donat 1970 M 1 16:17.99
6 Rafaj Marko 0032 KDP Split 1974 M 1 19:38.50
7 Gauš Berislav 0164 KPD NOVI ZAGREB 1947 M 1 23:48.53
8 Pezelj Siniša 0119 KDP Donat 1970 M 1 27:19.13
9 Španjol Miloš 0199 KDP Primorje 1955 M 1 28:18.33
10 Lukić Dragan 0217 Rijeka – licenca HSDP-a 1966 M 1 30:06.54
11 Škulić Renato 0180 KDP Donat 1970 M 1 31:19.85
12 Grašo Igor 0179 KDP Donat 1964 M 1 32:06.75
13 Maričić Marko 0177 KDP DONAT 1974 M 1 34:29.03
14 Defrančeski Ranko 0162 KDP Novi Zagreb 1963 M 1 42:51.58
15 Sušek Željko 0040 KDP POREČ 1952 M 1 49:39.80
16 Krstić Emilijo 0123 KDP Donat 1964 M 1 58:34.50
17 Cerovac Nevenko 0117 BUZET 1955 M 2 05:14.58
18 Profaca Vice 0006 KDP DONAT 1939 M 0 00:00.00 VK
19 Salamunić Marijan 0110 KDP Novi Zagreb 1964 M 0 00:00.00 ODS
20 Ukić Gordan 0116 KDP POREČ 1960 M 0 00:00.00 ODJ

 

 

Kategorija: Mlađe kadetkinje (0-13g)
Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Pezer Dora 0232 KDP SPLIT 1998 Ž 1:28:00.19

 

 

Kategorija: Kadetkinje (14- 15g)
Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status

 

1 Levačić Dina 0028 KDP SPLIT 1996 Ž 1:08:54.61
2 Vučemilović Ela 0080 KDPPOŠK 1997 Ž 1:12:51.32
3 Aralica Lucija 0176 KDP Donat 1997 Ž 1:32:41.18
4 Pezelj Matea 0121 KDP Donat 1997 Ž 1:45:52.97

Kategorija: Juniorke (16-19g)

Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Šitić Karla 0023 KDP SPLIT 1992 Ž 1:00:44.25
2 Šitić Ivana 0024 KDP SPLIT 1993 Ž 1:12:51.48
3 Klunić Paula 0052 KDP POREČ 1993 Ž 1:17:52.18
4 Burić Mia 0059 KDP POREČ 1994 Ž 1:26:23.75

Kategorija: Veteranke (35+g)

Rank Prezime i ime natjecatelja Reg.Br. Klub Godište Spol Vrijeme Status
1 Alberini-Butorac Patricia 0201 KDP Primorje 1968 Ž 1 24:29.59
2 Šikić Suzana 0181 KDP Posejdon 1970 Ž 1 26:00.31
3 Smolić Dubravka 0016 KDP Posejdon 1960 Ž 1 44:45.33
4 Profaca Vekenega 0122 KDP Donat 1972 Ž 1 46:48.55
5 Masnov Silva 0007 KDP Donat 1971 Ž 1 48:19.32

 

Leave a Reply