Državno 10.000 m

Kategorije

logo

       XVIII. OTVORENO PRVENSTVO DALMACIJE   ‘

U DALJINSKOM PLIVANJU – OMIŠ MARATON 2011.

(9. PRVENSTVO HRVATSKE U DALJINSKOM PLIVANJU)

10.000 m

REZULTATI PO KATEGORIJAMA

RNK

SB

IME i PREZIME

GOD ROĐ

KLUB

VRIJEME

PRVENSTVO HRVATSKE NA 10.000 m – PLIVAČI

1

JOSIP SOLDO

1989

DPK FAROS STARI GRAD

2:02:31

2

MARIN MILAN

1994

KDP SPLIT SPLIT

2:02:33

3

TOMISLAV SOLDO

1990

DPK FAROS STARI GRAD

2:02:40

PRVENSTVO HRVATSKE NA 10.000 m – PLIVAČICE

1

KARLA ŠITIĆ

1992

KDP SPLIT SPLIT

2:04:15

2

ANJA TRIŠIĆ

1987

KDPSR POREČ POREČ

2:11:58

3

DINA LEVAČIĆ

1996

KDP SPLIT SPLIT

2:16:00

KATEGORIJE PRVENSTVO HRVATSKE

PRVENSTVO HRVATSKE ML.KADETI – PLIVAČI (1998. – 1999.)

1

IVAN ŠITIĆ

1998

KDP SPLIT SPLIT

2:12:13

2

3

PRVENSTVO HRVATSKE ML.KADETI – PLIVAČICE (1998. – 1999.)

1

2

3

 

PRVENSTVO HRVATSKE KADETI – PLIVAČI (1996. – 1997.)

1

DUJE MILAN

1997

KDP SPLIT SPLIT

2:12:10

2

DANIJEL ČITAR

1997

KDPSR POREČ POREČ

2:20:42

3

MATIJA LUKA RAFAJ

1997

KDP SPLIT SPLIT

2:27:46

PRVENSTVO HRVATSKE KADETI – PLIVAČICE (1996. – 1997.)

1

DINA LEVAČIĆ

1996

KDP SPLIT SPLIT

2:16:00

2

LUCIJA ARALICA

1997

KDP DONAT ZADAR

2:57:12

3

PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI– PLIVAČI (1992.-1995.)

1

MARIN MILAN

1994

KDP SPLIT SPLIT

2:02:33

2

DAVID BULIĆ

1993

KDPSR POREČ POREČ

2:42:12

3

PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI- PLIVAČICE (1992.-1995.)

1

KARLA ŠITIĆ

1992

KDP SPLIT SPLIT

2:04:15

2

IVANA ŠITIĆ

1993

KDP SPLIT SPLIT

2:20:15

3

MIA BURIĆ

1994

KDPSR POREČ POREČ

2:42:40

PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI– PLIVAČI (1977.-1991.)

1

JOSIP SOLDO

1989

DPK FAROS STARI GRAD

2:02:31

1

TOMISLAV SOLDO

1990

DPK FAROS STARI GRAD

2:02:40

3

VASO VULIN

1981

KDP UPAS PULA

2:30:19

PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI- PLIVAČICE (1977.-1991.)

1

ANJA TRIŠIĆ

1987

KDPSR POREČ POREČ

2:11:58

2

3

PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI – PLIVAČI (-1976.)

1

DRAŽEN ADŽIĆ

1971

KDP DONAT ZADAR

2:20:16

2

SINIŠA STANIČIĆ

1969

KDP NOVI ZAGREB

2:23:38

3

ŽARKO SALOPEK

1975

KDPSR POREČ POREČ

2:24:11

PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI – PLIVAČICE (-1976.)

1

 SUZANA ŠIKIĆ

1970

KDP POSEJDON ZAGREB 2:47:29

2

PATRICIA ALBERINI BUTORAC

1968

KDP PRIMORJE RIJEKA 2:56:57

3

SILVA MASNOV

1971

KDP DONAT ZADAR 3:18:11

KATEGORIJA M-15 (1996. – ) PLIVAČI

1

DUJE MILAN

1997

KDP SPLIT SPLIT

2:12:10

2

IVAN ŠITIĆ

1998

KDP SPLIT SPLIT

2:12:13

3

DANIJEL ČITAR

1997

KDPSR POREČ POREČ

2:20:42

KATEGORIJA Z-15 (1996. – ) PLIVAČICE

1

DINA LEVAČIĆ

1996

KDP SPLIT SPLIT

2:16:00

2

LUCIJA ARALICA

1997

KDP DONAT ZADAR

2:57:12

3

KATEGORIJA M-19 (1992.-1995.) PLIVAČI

1

MARIN MILAN

1994

KDP SPLIT SPLIT

2:02:33

2

DAVID BULIĆ

1993

KDPSR POREČ POREČ

2:42:12

3

KATEGORIJA Z-19 (1992.-1995.) PLIVAČICE

1

KARLA ŠITIĆ

1992

KDP SPLIT SPLIT

2:04:15

2

IVANA ŠITIĆ

1993

KDP SPLIT SPLIT

2:20:15

3

MIA BURIĆ

1994

KDPSR POREČ POREČ

2:42:40

KATEGORIJA M-29 (1982.-1991.) PLIVAČI

1

JOSIP SOLDO

1989

DPK FAROS STARI GRAD

2:02:31

2

TOMISLAV SOLDO

1990

DPK FAROS STARI GRAD

2:02:40

3

KATEGORIJA Z-29 (1982.-1991.) PLIVAČICE

1

ANJA TRIŠIĆ

1987

KDPSR POREČ POREČ

2:11:58

2

3

KATEGORIJA M-39 (1972.-1981.) PLIVAČI

1

ŽARKO SALOPEK

1975

KDPSR POREČ POREČ

2:24:11

2

VASO VULIN

1981

KDP UPAS PULA

2:30:19

3

ZDRAVKO STEFANOVSKI

1975

KDP POSEJDON ZAGREB

2:32:33

KATEGORIJA Z-39 (1972.-1981.) PLIVAČICE

1

2

3

KATEGORIJA M-49 (1962.-1971.) PLIVAČI

1

DRAŽEN ADŽIĆ

1971

KDP DONAT ZADAR

2:20:16

2

SINIŠA STANIČIĆ

1969

KDP NOVI ZAGREB

2:23:38

3

JOSIP ARALICA

1970

KDP FONAT ZADAR

2:29:30

KATEGORIJA M-49 (1962.-1971.) PLIVAČICE

1

 SUZANA ŠIKIĆ

1970

KDP POSEJDON ZAGREB 2:47:29

2

PATRICIA ALBERINI BUTORAC

1968

KDP PRIMORJE RIJEKA 2:56:57

3

SILVA MASNOV

1971

KDP DONAT ZADAR 3:18:11

KATEGORIJA M-59 (1951.-1960.) PLIVAČI

1

MILOŠ ŠPANJOL

1955

KDP PRIMORJE RIJEKA 

2:59:04

2

VELJKO DAMJANOVIĆ

1953

KDP DONAT ZADAR

3:07:05

3

GORDAN UKIĆ

1960

KDPSR POREČ POREČ

3:09:57

KATEGORIJA M-59 (1952.-1961.) PLIVAČICE

1

2

3

KATEGORIJA M-60+ ( – 1951.) PLIVAČI

1

BERISLAV GAUŠ

1947

KDP NOVI ZAGREB

2:46:05

2

ŽELJKO SUŠEK

1952

KDPSR POREČ POREČ

3:26:28

3

KATEGORIJA M-60+ ( – 1951.) PLIVAČICE

1

Leave a Reply