Apsolutni plasman za 12. prvenstvo Hrvatske na 5000m u 50m bazenu

Apsolutni plasman za 12. prvenstvo Hrvatske u daljinskom plivanju na 5000m u 50m bazenu
MUŠKARCI
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Roko Čopac m 1996 junior 5000m SPLIT 0:56:09.00
2 Marin Milan m 1994 senior 5000m SPLIT 0:57:25.87
*Marco Urbani m 1987 senior 5000m GROSSETO 0:58:48.66
3 Duje Milan m 1997 ml.jun. 5000m SPLIT 0:58:53.55
*Davide Galimberti m 1996 junior 5000m TRIESTE 0:59:10.00
4 Ivan Šitić m 1998 ml.jun. 5000m SPLIT 0:59:50.20
5 Luka Radulić m 1995 junior 5000m PRIMORJE 1:00:52.42
*Andrea Crevatin m 1995 junior 5000m TRIESTE 1:02:36.00
6 Lovro Dijanović m 1998 ml.jun. 5000m FAROS 1:02:59.00
7 Ivan Pažanin m 1996 junior 5000m SPLIT 1:03:23.00
*Luca Dalla Riva m 1997 ml.jun. 5000m TRIESTE 1:03:47.58
*Simone Capuano m 1999 kadet 5000m TRIESTE 1:05:31.51
8 Nikola Tadić m 1998 ml.jun. 5000m POŠK 1:05:37.84
9 Alen Mosić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:06:06.00
10 Toni Grgas m 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:06:13.00
11 Marin Mogić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:06:39.00
*Riccardo Rizzi m 1999 kadet 5000m TRIESTE 1:07:06.00
12 Siniša Staničić m 1969 veter. 5000m N.ZAGREB 1:07:51.76
13 Sven Latinović m 1996 junior 5000m FAROS 1:08:15.86
14 Danijel Čitar m 1997 ml.jun. 5000m POREČ 1:09:02.00
15 Mislav Jakovčavić m 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:09:26.91
16 Lucijan Krpina m 1998 ml.jun. 5000m DONAT 1:11:14.00
17 Stipe Šolić m 2000 kadet 5000m POŠK 1:12:10.00
18 Dino Špadina m 2000 kadet 5000m SPLIT 1:12:40.00
19 David Doblanović m 2000 kadet 5000m POREČ 1:13:37.00
20 Vladimir Dlaka m 1999 kadet 5000m POŠK 1:13:42.00
21 Karlo Ivanušić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:15:04.77
22 Josip Aralica m 1970 veteran 5000m DONAT 1:15:33.00
23 Dražen Adžić m 1971 veteran 5000m DONAT 1:15:46.00
24 Dario Prosenica m 1999 kadet 5000m POŠK 1:16:40.97
25 Ivan Karoglan m 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:17:10.00
26 Marko Trlin Marković m 1978 veter. 5000m PRIMORJE 1:17:20.00
27 Karlo Bušić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:17:24.76
*Michelangelo Zamparelli m 1961 veter. 5000m TRIESTE 1:17:32.00
28 Antonio Žgomba m 2000 kadet 5000m POREČ 1:17:46.78
*Rosario Cucè m 1955 veter. 5000m TRIESTE 1:18:27.00
29 Marko Denković Kraljev m 1976 veter. 5000m DONAT 1:18:45.00
*Carlo Alberto Tevarotto m 1961 veter. 5000m TRIESTE 1:18:51.00
30 Jan Rutar m 2000 kadet 5000m PRIMORJE 1:20:07.17
31 Žarko Salopek m 1975 veter. 5000m POREČ 1:20:43.13
32 Berislav Gauš m 1947 veter. 5000m N.ZAGREB 1:23:34,00
*Arne Von Scheidt m 1979 senior 5000m TRIESTE 1:29:02.72
Noel Žužić m 1999 kadet 5000m POREČ DNF
ŽENE
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Karla Šitić ž 1992 senior 5000m SPLIT 1:00:53.03
*Gaia Capitanio ž 1998 ml.jun. 5000m TRIESTE 1:04:01.35
2 Laura Bijelić ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:06:52.00
3 Nika Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE 1:07:21.92
4 Dina Levačić ž 1996 junior 5000m SPLIT 1:08:14.00
5 Matea Vila ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:11:08.00
6 Kate Gudelj ž 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:11:47.48
7 Tamara Beber ž 1991 senior 5000m POREČ 1:13:51.50
8 Eni Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE 1:14:16.00
*Nora Gravinger ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:14:29.00
9 Lucija Aralica ž 1997 ml.junior 5000m DONAT 1:14:31.00
10 Ana Sikra ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:15:48.12
11 Anica Perić ž 1999 kadet 5000m POŠK 1:17:28.00
12 Elisabetta Vitasović ž 1997 ml.jun. 5000m POREČ 1:18:24.59
13 Suzana Šikić ž 1970 veter. 5000m N.ZAGREB 1:20:43.00
14 Domina Kljaković-Gaspić ž 1998 ml.jun 5000m POŠK 1:23:46.63
15 Natali Žgomba ž 1998 ml.jun. 5000m POREČ 1:25:30.42
NAPOMENA:
*plivači izvan konkurencije

Leave a Reply