PRIJAVE: Raša 2013.

Updated: 13.7.2013. <> 15:00

Ime Prezime spol god. kat. m klub/grad
Izidor Baus m 1955 m59 5000 Ljubljana
GianPaulo Bommarco m 1962 m59 5000 Triestina Nuoto
Marin Budiša m 1960 m59 5000 Rovinj
Aleksandar Buršić m 1986 m29 5000 Raša
Danijel Čitar m 1997 m19 5000 kdp Poreč
Marko Ćapeta m 1970 m49 5000 Zagreb
Berislav Gauš m 1947 m60+ 5000 kdp Novi Zagreb
Boshko Iliev m 1965 m49 5000 Kavadavci MK
Vinko Iljadica m 1980 m39 5000 kdp Primorje
Dejan Karadža m 1970 m49 5000 pk Fužinar
Jirka Nerad m 1976 m39 5000 Ičići
Mate Nižić m 1975 m39 5000 kdp Primorje
Lorenzo Pecorella m 1965 m49 5000 Vigili del Fuoco
Valter Pilato m 1968 m49 5000 kdpsr Poreč
Danijel Popović m 1972 m49 5000 kdp Poreč
Damir Požgaj m 1968 m49 5000 kdp Primorje
Aljoša Pribac m 1975 m39 5000 Vigili del Fuoco
Andrej Pribac m 1975 m39 5000 Vigili del Fuoco
Emanuel Ribinski m 1978 m39 5000 kdp Primorje
Fabio Rizzi m 1957 m59 5000 Triestina Nuoto
Žarko Salopek m 1975 m39 5000 kdp Poreč
Metod Sironić m 1979 m39 5000 kdp Primorje
Željko Sušek m 1952 m60+ 5000 kdp Poreč
Jan Šindelář m 1994 m29 5000 Univerzita Brno
Miloš Španjol m 1955 m59 5000 kdp Primorje
Goran Šuran m 1975 m39 5000 kdp Primorje
Jože Tanko m 1946 m60+ 5000 pk Celulozar
Carlo Alberto Tevarotto m 1961 m59 5000 Triestina Nuoto
Goran Višković m 1965 m49 5000 kdpsr Poreč
Radovan Vučković m 1973 m49 5000 kdp Primorje
Boris Žeželj m 1971 m49 5000 kdp Primorje
Patricia Alberini ž 1968 ž49 5000 kdp Primorje
Nika Begić ž 1997 ž15 5000 T.K. Triton
Vjera Ferreri ž 1974 ž39 5000 kdp Primorje
Blanka Kvaranta ž 1992 ž29 5000 kdp Poreč
Nika Perčić ž 1996. Ž19 5000 kdp Primorje
Eni Perčić ž 1996. ž19 5000 kdp Primorje
Suzana Šikić ž 1970 ž49 5000 kdp Novi Zagreb
Duško Balvan m 1948 m60+ 2500 kdp UPAS
Maurizio Bradaschia m 1962 m59 2500 Triestina Nuoto
Elvis Brajković m 1971 m39 2500 Pula
Voljen Bralić m 1964 m49 2500 kdp Primorje
Aleksandar Ćoso m 1968 m49 2500 kdp UPAS
Emilio Dibiagio m 1966 m49 2500 Vigili del Fuoco
Nenad Đorđević m 1971 m49 2500 Beograd
Veljko Frančišković m 1946 m60+ 2500 Rijeka
Eric Jost m 1961 m59 2500 Vigili del Fuoco
Luka Jukopila m 1998 m15 2500 dšm Koromačno
Denis Kobaić m 1965 m49 2500 kdp Primorje
Luka Končurat m 1982 m39 2500 TK Triton
Ruben Levi m 1967 m49 2500 Vigili del Fuoco
Dragan Lukić m 1966 m49 2500 kdp Primorje
Luciano Martinuzzi m 1959 m59 2500 Triestina Nuoto
Jan Rutar m 2000 m15 2500 kdp Primorje
Mirko Rutar m 1955 m59 2500 kdp Primorje
Marko Trlin-Marković m 1978 m39 2500 kdp Primorje
Predrag Vrsalović m 1964 m49 2500 kdp Primorje
Agata Begić ž 1991 ž29 2500 T.K. Triton
Daniela Bernardo ž 1969 ž49 2500 Vigili del Fuoco
Romina Degrassi ž 1976 m39 2500 Bergamo Swim team
Lucia Delise ž 1967 ž49 2500 Vigili del Fuoco
Chiara Gruber ž 2001 ž15 2500 kdp Primorje
Ljiljana Kvaranta ž 1963 ž50+ 2500 Pula
Ivanka Perković ž 1975 ž239 2500 kdp Primorje
Sara Piccolo ž 1979 ž39 2500 Triestina Nuoto
Daniela Simonich ž 1966 ž49 2500 Triestina Nuoto
Leonarda Strenja ž 2000 ž15 2500 kdp Primorje
Michaela Šimová ž 1998 ž15 2500 TJŠum CZ
Katarina Zaraj ž 1972 ž49 2500 kdp Primorje
Martin Cukon m 2000 m14 400 dšm Koromačno
Matia Dibiagio m 2003 m14 400 Vigili del Fuoco
,5jhmui Račnik ž 2002 ž14 400 pk Fužinar
Ana Murselović  ž 2006 ž10 100 PK Primrje
Adrian Brajković m 2003 m14 100 Pula
Luka Murselović m 2004 m10 100 PK Primrje
Roko Valinčić m 2004 m10 100 PK Primrje
Lucija Brajkvić ž 2005 ž10 100 PK Primrje
Gioia Gruber ž 2003 ž10 100 Rijeka
Lorenza Kobaić ž 2004 ž10 100 PK Primrje
Iva Valinčić ž 2004 ž10 100 PK Primrje