Prijave državno 2013.

Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina prij.vrijeme klub
Ivana Prižmić ž 2002 ml.kad. 3000m SPLIT
Dora Komić ž 2002 ml.kad. 3000m POŠK
Andrea Kuzmanić ž 2002 ml.kad. 3000m POŠK
Lara Dlaka ž 2002 ml.kad. 3000m POŠK
Chiara Gruber ž 2001 ml.kad. 3000m PRIMORJE
Petra Mijić ž 2001 ml.kad. 3000m SPLIT
Nina Matošić ž 2001 ml.kad. 3000m SPLIT
Maja Aleksić ž 2001 ml.kad. 3000m POŠK
Marin Lozić m 2001 ml.kad. 3000m POŠK
Laura Bijelić ž 2000 kadet 5000m 1,11,00 FAROS
Matea Vila ž 2000 kadet 5000m 1,15,00 FAROS
Ana Sikra ž 2000 kadet 5000m 1,15,00 FAROS
*Nora Gravinger ž 2000 kadet 5000m 1,16,00 FAROS
David Doblanović m 2000 kadet 5000m 1,06,00 POREČ
Antonio Žgomba m 2000 kadet 5000m 1,23,00 POREČ
Deana Kitak ž 2000 kadet 5000m PRIMORJE
Leonarda Strenja ž 2000 kadet 5000m PRIMORJE
Jan Rutar m 2000 kadet 5000m PRIMORJE
Dino Špadina m 2000 kadet 5000m SPLIT
Stipe Babić m 2000 kadet 5000m SPLIT
Stipe Šolić m 2000 kadet 5000m 1,25,00 POŠK
Noel Žužić m 1999 kadet 5000m 1,20,00 POREČ
*Simone Capuano m 1999 kadet 5000m TRIESTE
*Riccardo Rizzi m 1999 kadet 5000m 1,15,00 TRIESTE
Alen Mosić m 1999 kadet 5000m 1,07,00 POŠK
Marin Mogić m 1999 kadet 5000m 1,10,00 POŠK
Dario Prosenica m 1999 kadet 5000m 1,20,00 POŠK
Vladimir Dlaka m 1999 kadet 5000m 1,21,00 POŠK
Karlo Ivanušić m 1999 kadet 5000m 1,25,00 POŠK
Anica Perić ž 1999 kadet 5000m 1,23,00 POŠK
Karlo Bušić m 1999 kadet 5000m 1,12,00 POŠK
Lucijan Krpina m 1998 ml.jun. 5000m DONAT
Lovro Dijanović m 1998 ml.jun. 5000m 1,05,30 FAROS
Natali Žgomba ž 1998 ml.jun. 5000m 1,23,00 POREČ
Simon B. Milanković m 1998 ml.jun. 5000m 1,15,00 POREČ
Ivan Šitić m 1998 ml.jun. 5000m SPLIT
*Gaia Capitanio ž 1998 ml.jun. 5000m 1,10,00 TRIESTE
Nikola Tadić m 1998 ml.jun. 5000m 1,06,00 POŠK
Domina Kljaković Gaspić ž 1998 ml.jun. 5000m 1,20,00 POŠK
Danijel Čitar m 1997 ml.jun. 5000m 1,06,00 POREČ
Elisabetta Vitasović ž 1997 ml.jun. 5000m 1,23,00 POREČ
Dominika Bilač ž 1997 ml.jun. 5000m SPLIT
Duje Milan m 1997 ml.jun. 5000m SPLIT
*Luca Dalla Riva m 1997 ml.jun. 5000m 1,05,00 TRIESTE
Kate Gudelj ž 1997 ml.jun. 5000m 1,09,00 POŠK
Ivan Karoglan m 1997 ml.jun. 5000m 1,10,00 POŠK
Mislav Jakovčavić m 1997 ml.jun. 5000m 1,12,00 POŠK
Toni Grgas m 1997 ml.jun. 5000m 1,11,00 POŠK
Sven Latinović m 1996 junior 5000m 1,05,00 FAROS
Nika Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE
Eni Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE
Dina Levačić ž 1996 junior 5000m SPLIT
Roko Čopac m 1996 junior 5000m SPLIT
Pažanin Ivan m 1996 junior 5000m SPLIT
*Davide Galimberti m 1996 junior 5000m 1,00,00 TRIESTE
Ivan Baričević m 1996 junior 5000m 1,12,00 POŠK
*Andrea Crevatin m 1995 junior 5000m 1,05,00 TRIESTE
Marin Milan m 1994 senior 5000m SPLIT
Karla Šitić ž 1992 senior 5000m SPLIT
Tamara Beber ž 1991 senior 5000m 1,15,00 POREČ
*Marco Urbani m 1987 senior 5000m 00,59,20 GROSSETO
*Ime Arne m 1979 senior 5000m TRIESTE
Marko Trlin Marković m 1978 veter. 5000m PRIMORJE
Žarko Salopek m 1975 veter. 5000m 1,19,00 POREČ
Suzana Šikić ž 1970 veter. 5000m N.ZAGREB
Siniša Staničić m 1969 veter. 5000m N.ZAGREB
*Maurizio Bradaschia m 1962 veter. 5000m TRIESTE
*Michelangelo Zamparelli m 1961 veter. 5000m 1,30,00 TRIESTE
*Carlo Alberto Tevarotto m 1961 veter. 5000m TRIESTE
*Rosario Cucè m 1955 veter. 5000m TRIESTE
Berislav Gauš m 1947 veter. 5000m N.ZAGREB
Napomena: * izvan konkurencije