Plasman po kategorijama za 12. prvenstvo Hrvatske na 5000m u 50m bazenu

KADETI
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
*Simone Capuano m 1999 kadet 5000m TRIESTE 1:05:31.51
1 Alen Mosić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:06:06.00
2 Marin Mogić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:06:39.00
*Riccardo Rizzi m 1999 kadet 5000m TRIESTE 1:07:06.00
3 Stipe Šolić m 2000 kadet 5000m POŠK 1:12:10.00
4 Dino Špadina m 2000 kadet 5000m SPLIT 1:12:40.00
5 David Doblanović m 2000 kadet 5000m POREČ 1:13:37.00
6 Vladimir Dlaka m 1999 kadet 5000m POŠK 1:13:42.00
7 Karlo Ivanušić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:15:04.77
8 Dario Prosenica m 1999 kadet 5000m POŠK 1:16:40.97
9 Karlo Bušić m 1999 kadet 5000m POŠK 1:17:24.76
10 Antonio Žgomba m 2000 kadet 5000m POREČ 1:17:46.78
11 Jan Rutar m 2000 kadet 5000m PRIMORJE 1:20:07.17
Noel Žužić m 1999 kadet 5000m POREČ DNF
KADETKINJE
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Laura Bijelić ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:06:52.00
2 Matea Vila ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:11:08.00
*Nora Gravinger ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:14:29.00
3 Ana Sikra ž 2000 kadet 5000m FAROS 1:15:48.12
4 Anica Perić ž 1999 kadet 5000m POŠK 1:17:28.00
MLAĐI JUNIORI
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Duje Milan m 1997 ml.jun. 5000m SPLIT 0:58:53.55
2 Ivan Šitić m 1998 ml.jun. 5000m SPLIT 0:59:50.20
3 Lovro Dijanović m 1998 ml.jun. 5000m FAROS 1:02:59.00
*Luca Dalla Riva m 1997 ml.jun. 5000m TRIESTE 1:03:47.58
4 Nikola Tadić m 1998 ml.jun. 5000m POŠK 1:05:37.84
5 Toni Grgas m 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:06:13.00
6 Danijel Čitar m 1997 ml.jun. 5000m POREČ 1:09:02.00
7 Mislav Jakovčavić m 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:09:26.91
8 Lucijan Krpina m 1998 ml.jun. 5000m DONAT 1:11:14.00
9 Ivan Karoglan m 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:17:10.00
MLAĐE JUNIORKE
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
*Gaia Capitanio ž 1998 ml.jun. 5000m TRIESTE 1:04:01.35
1 Kate Gudelj ž 1997 ml.jun. 5000m POŠK 1:11:47.48
2 Lucija Aralica ž 1997 ml.jun. 5000m DONAT 1:14:31.00
3 Elisabetta Vitasović ž 1997 ml.jun. 5000m POREČ 1:18:24.59
4 Domina Kljaković-Gaspić ž 1998 ml.jun. 5000m POŠK 1:23:46.63
5 Natali Žgomba ž 1998 ml.jun. 5000m POREČ 1:25:30.42
JUNIORI
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Roko Čopac m 1996 junior 5000m SPLIT 0:56:09.00
*Davide Galimberti m 1996 junior 5000m TRIESTE 0:59:10.00
2 Luka Radulić m 1995 junior 5000m PRIMORJE 1:00:52.42
*Andrea Crevatin m 1995 junior 5000m TRIESTE 1:02:36.00
3 Ivan Pažanin m 1996 junior 5000m SPLIT 1:03:23.00
4 Sven Latinović m 1996 junior 5000m FAROS 1:08:15.86
JUNIORKE
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Nika Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE 1:07:21.92
2 Dina Levačić ž 1996 junior 5000m SPLIT 1:08:14.00
3 Eni Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE 1:14:16.00
SENIORI
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Marin Milan m 1994 senior 5000m SPLIT 0:57:25.87
*Marco Urbani m 1987 senior 5000m GROSSETO 0:58:48.66
*Arne Von Scheidt m 1979 senior 5000m TRIESTE 1:29:02.72
SENIORKE
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Karla Šitić ž 1992 senior 5000m SPLIT 1:00:53.03
2 Tamara Beber ž 1991 senior 5000m POREČ 1:13:51.50
VETERANI
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Siniša Staničić m 1969 veter. 5000m N.ZAGREB 1:07:51.76
2 Josip Aralica m 1970 veteran 5000m DONAT 1:15:33.00
3 Dražen Adžić m 1971 veteran 5000m DONAT 1:15:46.00
4 Marko Trlin Marković m 1978 veter. 5000m PRIMORJE 1:17:20.00
*Michelangelo Zamparelli m 1961 veter. 5000m TRIESTE 1:17:32.00
*Rosario Cucè m 1955 veter. 5000m TRIESTE 1:18:27.00
5 Marko Denković Kraljev m 1976 veter. 5000m DONAT 1:18:45.00
*Carlo Alberto Tevarotto m 1961 veter. 5000m TRIESTE 1:18:51.00
6 Žarko Salopek m 1975 veter. 5000m POREČ 1:20:43.13
7 Berislav Gauš m 1947 veter. 5000m N.ZAGREB 1:23:34,00
VETERANKA
Plasman Ime Prezime sp    ol god  ište kategorija disciplina klub vrijeme
1 Suzana Šikić ž 1970 veter. 5000m N.ZAGREB 1:20:43.00

One Reply to “Plasman po kategorijama za 12. prvenstvo Hrvatske na 5000m u 50m bazenu”

Comments are closed.