Kostrena 2012. DIANA CRO-CUP lista predprijava i uplata

Stanje predprijava i uplata startnina na dan 23.6.2012. u 22:30
Napomena: naknadne Internet/bankarske uplate nisu moguće, u slučaju da je uplata ipak izvršena, kod prijave pred utrku je potrebno predati kopiju uplatnice, u protivnom se plaća startnina od 90 kn

Ime Prezime god. K.D.P./mjesto m uplata
87 Ivan Šitić 1998 SPLIT 5000
86 Karla Šitić 1992 SPLIT 5000
85 Rajko Kuželički 1955 PRIMORJE 5000
84 Vinko Iljadica 1980 PRIMORJE 5000
83 Eni Perčić 1996 PRIMORJE 5000
82 Nika Perčić 1996 PRIMORJE 5000
81 Igor Jenul 1950 PRIMORJE 5000
80 Luka Radulić 1995 PRIMORJE 5000
79 Sanjin Batinić 1972 PRIMORJE 5000
78 Ivanka Perković 1975 PRIMORJE 5000
77 Voljen Bralić 1964 PRIMORJE 5000
76 Denis Kobaić 1965 PRIMORJE 5000
75 Metod Sironić 1979 PRIMORJE 5000 70 kn
74 Patricia Alberini 1968 PRIMORJE 5000
73 Marijan Matuzović 1964 POREČ 5000 70 kn
72 Longino Sošić 1942 POREČ 5000 70 kn
71 Gordan Ukić 1960 POREČ 5000 70 kn
70 Žarko Salopek 1975 POREČ 5000 70 kn
69 Željko Sušek 1952 POREČ 5000 70 kn
68 Paula Klunić 1993 POREČ 5000 70 kn
67 Mia Burić 1994 POREČ 5000 70 kn
66 Danijel Čitar 1997 POREČ 5000 70 kn
65 Noel Žužić 1999 POREČ 5000 70 kn
64 Anja Trišić 1987 POREČ 5000 70 kn
63 Mirko Rutar 1955 PRIMORJE 5000
62 Dona Pezer 1998 SPLIT 5000 70 kn
61 Dina Levačić 1996 SPLIT 5000 70 kn
60 Ivan Pažanin 1996 SPLIT 5000 70 kn
59 Duje Milan 1997 SPLIT 5000 70 kn
58 Marin Milan 1994 SPLIT 5000 70 kn
57 Daniel Popović 1972 UPAS 5000 70 kn
56 Duško Balvan 1948 UPAS 5000 70 kn
55 Aleksandar Ćoso 1968 UPAS 2500 70 kn
54 Renato Škulić 1970 DONAT 5000 70 kn
53 Hrvoje Bailo 1960 DONAT 5000
52 Milan Žmavc 1964 Novo Mesto 5000
51 Martin Žagar 1981 POSEJDON 5000
50 Igor Cvek 1970 POSEJDON 5000 70 kn
49 Valerio Radotić 1973 POSEJDON 5000 70 kn
48 Bruno Škacan 1957 POSEJDON 5000 70 kn
47 Suzana Šikić 1970 POSEJDON 5000 70 kn
46 Roman Richter 1988 POSEJDON 5000 70 kn
45 Renato Richter 1962 POSEJDON 5000 70 kn
44 Vanja Seršić 1987 TK RIVAL 5000 70 kn
43 Bruno Korbar 1994 NOVI ZAGREB 5000
42 Boris Korbar 1961 NOVI ZAGREB 5000
41 Silva Masnov 1971 DONAT 5000
40 Robert Miloš 1968 Sušak 2500
39 Goran Polić 1982 Rijeka 2500
38 Filip Erceg 1980 DONAT 5000
37 Siniša Staničić 1969 NOVI ZAGREB 5000
36 Mauro Zaraj 1970 PRIMORJE 5000
35 Katarina Zaraj 1972 PRIMORJE 5000
34 Lucija Petrović 1999 TK RIVAL 2500
33 Igor Malešević 1960 TK RIVAL 2500 70 kn
32 Alen Fain 1965 DONAT 5000 70 kn
31 Željko Čavlek 1949 NOVI ZAGREB 5000
30 Martina Vivoda 1985 3K SPORT Ljubljana 2500
29 Leonarda Stenja 2000 TK RIVAL 2500
28 Vekenega Profaca 1972 DONAT 5000
27 Marko Trlin-Marković 1978 PRIMORJE 2500 70 kn
26 Damir Požgaj 1968 PRIMORJE 5000 70 kn
25 Darian Šarić 1996 NOVI ZAGREB 5000
24 Sara Piccolo 1979 TRIESTINA NUOTO 2500
23 Maurizio Bradaschia 1962 TRIESTINA NUOTO 2500
22 Josip Aralica 1970 DONAT 5000
21 Lucija Aralica 1997 DONAT 5000
20 Franjo Korić 1974 Mošćenička Draga 5000
19 Dubravka Smolić 1960 POSEJDON 5000 70 kn
18 Nika Begić 1997 TK RIVAL 2500 70 kn
17 Nevenko Cerovac 1955 Buzet 5000
16 Ana Troskot 1981 Kastav 2500
15 Igor Grašo 1964 DONAT 5000 70 kn
14 Berislav Gauš 1947 NOVI ZAGREB 5000
13 Dražen Adžić 1971 DONAT 5000
12 Dubravko Papić 1966 Rijeka 5000
11 Mirko Hrvojić 1980 PRIMORJE 2500
10 Aljoša Matulić 1982 Rijeka 2500
9 Ivan Kukolja 1981 Zagreb 5000
8 Zdravko Hanžek 1956 POSEJDON 5000
7 Emanuel Ribinski 1978 PRIMORJE 5000 70 kn
6 Ana Barić 1978 UPAS 5000 70 kn
5 Dalibor Jurčević 1969 HSDP 5000
4 Dragan Lukić 1966 HSDP 5000
3 Dino Špadina 2000 SPLIT 5000 70 kn
2 Boris Žeželj 1971 PRIMORJE 5000
1 Miloš Španjol 1955 PRIMORJE 5000