K.L. 3: Prijavljeni – Registrati – Registered

Prijavljeni – Registered – Registrati 21/12/2014  10:15

NAME SURNAME  GENDER BORN HANDICAP
 COEF.
CLUB 1500m
E.T.
Race./ Line 800m
E.T.
Race./ Line 400m
E.T.
Race./ Line 100m
E.T.
Race./ Line 200m RELAY
E.T.
Race./ Line 4X50
1 MARKO TRLIN MARKOVIĆ M 1978 0,923 KDP PRIMORJE 01:05,0 4/6 03:20,0 6/1 1
2 EMANUEL RIBINSKI M 1978 0,923 KDP PRIMORJE 25:00,0 1/3L 06:00,0 3/5R 01:15,0 4/1 2
4 BERISLAV GAUŠ M 1947 0,743 KDP NOVI ZAGREB 23:40,0 1/5L 06:10,0 3/3R
5 LORENZA KOBAIĆ F 2004 0,768 KDP PRIMORJE 06:45,0 3/2R 01:23,0 5/3 03:25,0 7/5 3
6 ENI PERČIĆ F 1996 0,880 KDP PRIMORJE 11:00,0 1/5R 01:30,0 5/7 4
7 CARLO ALBERTO TEVAROTTO M 1961 0,840 PONTE ROSSO 12:15,0 1/6L 05:50,0 2/8 5
8 DANIELA SIMONICH F 1966 0,772 PONTE ROSSO 27:00,0 1/1C 6
9 CINZIA AVERSA F 1980 0,835 PONTE ROSSO 22:25,0 1/4R 03:00,0 6/6 7
10 ROSARIO CUCE’ M 1955 0,806 PONTE ROSSO 03:15,0 6/5 8
11 BORIS ŽEŽELJ M 1978 0,923 KDP PRIMORJE 13:30,0 1/6R 06:37,0 3/2L 01:19,0 5/5 9
12 MILOŠ ŠPANJOL M 1955 0,806 KDP PRIMORJE 13:30,0 1/7L 03:40,0 7/2 10
13 DUBRAVKO PAPIĆ M 1966 0,862 KDP PRIMORJE 25:30,0 1/2L
14 STEFANO GELICRISIO M 1961 0,840 PONTE ROSSO 15:45,0 1/1R 07:45,0 3/8L 11
15 DRAGAN LUKIĆ M 1966 0,812 KDP PRIMORJE 26:30,0 1/1L
16 LUCA MARIA ROSELON F 1987 0,884 PONTE ROSSO 01:04,0 4/3 02:50,0 6/3
17 ALESSANDRA STENER F 1975 0,811 PONTE ROSSO 14:15,0 1/7R 07:20,0 3/1L 12
18 CARMELO BIANCO M 1959 0,829 PONTE ROSSO 06:00,0 3/3L 03:10,0 6/2 13
19 IGOR FONTANA M 1970 0,880 TRIESTE 01:13,0 4/7 03:20,0 6/8 14
20 MICHELA VELLICO F 1977 0,821 TRIESTE 01:27,0 5/2 03:20,0 7/4 15
21 FABIO RIZZI M 1957 0,818 PONTE ROSSO 07:00,0 3/7R 03:25,0 7/6 16
22 AYDAN KALENDER F 1968 0,780 PONTE ROSSO 17:00,0 1/8C 02:00,0 RES.1
23 FILIP ŽEŽELJ M 2001 0,902 KDP PRIMORJE 01:35,0 5/8 17
24 ANTONELLA BEVILACQUA F 1967 0,776 PONTE ROSSO 07:45,0 3/1R 01:33,0 5/1 18
25 NENAD ŠIMIČIĆ M 1962 0,844 T.K. RAB 25:00,0 1/2R
26 ŽELJKO ŽIC SOLIS M 1959 0,829 T.K. RIVAL 16:15,0 1/8R
27 ERIKA DERSCHITZ F 1970 0,788 TRIESTINA NUOTO 15:45,0 1/8L 07:45,0 3/8R
28 IVA VALINČIĆ F 2004 0,768 PK KANTRIDA 06:45,0 3/ZL 01:23,0 5/6 03:25,0 /3 19
29 MILAN ŽMAVC M 1964 0,853 NOVO MESTO 24:00,0 1/3R 01:15,0 5/4
30 BRUNO MAŽURANIĆ M 1978 0,923 KDP PRIMORJE 21:00,0 1/4L 01:06,0 4/2
31 ZORAN TANŠEK M 1964 0,853 KDP PRIMORJE 00:57,0 4/5 20
32 VOLJEN BRALIĆ M 1964 0,853 KDP PRIMORJE 16:00,0 RES.1 08:00,0 3/8C
33 DOROTEA ČARGONJA F 2000 0,846 T.K. RIVAL 05:25,0 2/5
34 MARIN JOTANOVIĆ M 2000 0,923 T.K. RIVAL 05:45,0 2/1
35 ANDREA JURIČIĆ F 1999 0,856 T.K. RIVAL 05:30,0 2/3
36 LEON PANDŽA M 1999 0,940 T.K. RIVAL 05:30,0 2/6
38 LUCIJA PETROVIĆ F 1999 0,856 T.K. RIVAL 05:30,0 2/2
39 IRNA PUVAČA F 2001 0,831 T.K. RIVAL 05:55,0 3/4L
40 LEA ŠEŠELJA F 2001 0,831 T.K. RIVAL 05:42,0 2/7
41 IVAN VULETIĆ M 2002 0,877 T.K. RIVAL 05:55,0 3/4R
42 RENE ZBAŠNIK M 2002 0,877 T.K. RIVAL 05:55,0 3/5L
43 DAMIR POŽGAJ M 1968 0,871 KDP PRIMORJE 06:30,0 3/6R 01:15,0 4/8 21
44 IVAN ŽIGO M 1989 0,999 KDP PRIMORJE 04:45,0 2/4 00:57,0 4/4 02:15,0 6/4
45 MICHELANGELO ZAMPARELLI M 1961 0,840 PONTE ROSSO 24:00,0 RES 2 12:15,0 RES 2 06:20,0 3/6L 01:20,0 RES 2 03:30,0 6/7 22