12.prvenstvo HR startna lista

GRUPA 1. START 11.00
1 Deana Kitak ž 2000 kadet 5000m PRIMORJE
2 Leonarda Strenja ž 2000 kadet 5000m PRIMORJE
3 Jan Rutar m 2000 kadet 5000m PRIMORJE
4 David Doblanović m 2000 kadet 5000m 1,06,00 POREČ
5 Antonio Žgomba m 2000 kadet 5000m 1,23,00 POREČ
6 Noel Žužić m 1999 kadet 5000m 1,20,00 POREČ
7 *Simone Capuano m 1999 kadet 5000m TRIESTE
8 *Riccardo Rizzi m 1999 kadet 5000m 1,15,00 TRIESTE
9 Natali Žgomba ž 1998 ml.jun. 5000m 1,23,00 POREČ
10 Tamara Beber ž 1991 senior 5000m 1,15,00 POREČ
11 Elisabetta Vitasović ž 1997 ml.jun. 5000m 1,23,00 POREČ
12 *Gaia Capitanio ž 1998 ml.jun. 5000m 1,10,00 TRIESTE
13 Simon B.Milanković m 1998 ml.jun. 5000m 1,15,00 POREČ
14 Žarko Salopek m 1975 veter. 5000m 1,19,00 POREČ
GRUPA 2. START 12.30
15 Ivana Prižmić ž 2002 ml.kad. 3000m SPLIT
16 Dora Komić ž 2002 ml.kad. 3000m POŠK
17 Andrea Kuzmanić ž 2002 ml.kad. 3000m POŠK
18 Lara Dlaka ž 2002 ml.kad. 3000m POŠK
19 Petra Mijić ž 2001 ml.kad. 3000m SPLIT
20 Nina Matošić ž 2001 ml.kad. 3000m SPLIT
21 Chiara Gruber ž 2001 ml.kad. 3000m PRIMORJE
22 Maja Aleksić ž 2001 ml.kad. 3000m POŠK
23 Marin Lozićm m 2001 ml.kad. 3000m POŠK
24 Laura Bijelić ž 2000 kadet 5000m 1,11,00 FAROS
25 Matea Vila ž 2000 kadet 5000m 1,15,00 FAROS
26 Ana Sikra ž 2000 kadet 5000m 1,15,00 FAROS
27 *Nora Gravinger ž 2000 kadet 5000m 1,16,00 FAROS
28 Stipe Babić m 2000 kadet 5000m SPLIT
29 Stipe Šolić m 2000 kadet 5000m 1,25,00 POŠK
30 Dario Prosenica m 1999 kadet 5000m 1,20,00 POŠK
31 Karlo Ivanušić m 1999 kadet 5000m 1,25,00 POŠK
32 Vladimir Dlaka m 1999 kadet 5000m 1,21,00 POŠK
33 Karlo Bušić m 1999 kadet 5000m 1,12,00 POŠK
34 Anica Perić ž 1999 kadet 5000m 1,23,00 POŠK
GRUPA 3. START 13.55
35 Dino Špadina m 2000 kadet 5000m SPLIT
36 Alen Mosić m 1999 kadet 5000m 1,07,00 POŠK
37 Marin Mogić m 1999 kadet 5000m 1,10,00 POŠK
38 Lucijan Krpina m 1998 ml.jun. 5000m DONAT
39 Lovro Dijanović m 1998 ml.jun. 5000m 1,05,30 FAROS
40 Ivan Šitić m 1998 ml.jun. 5000m SPLIT
41 Domina Kljaković-Gaspić ž 1998 ml.jun. 5000m 1,20,00 POŠK
42 Nikola Tadić m 1998 ml.jun. 5000m 1,06,00 POŠK
43 Danijel Čitar m 1997 ml.jun. 5000m 1,06,00 POREČ
44 Duje Milan m 1997 ml.jun. 5000m SPLIT
45 Ivan Karoglan m 1997 ml.jun. 5000m 1,10,00 POŠK
46 Mislav Jakovčavić m 1997 ml.jun. 5000m 1,12,00 POŠK
47 Toni Grgas m 1997 ml.jun. 5000m 1,11,00 POŠK
48 Ivan Baričević m 1996 junior 5000m 1,12,00 POŠK
49 Lucija Aralica ž 1997 ml.junior 5000m DONAT
50 Kate Gudelj ž 1997 ml.jun. 5000m 1,09,00 POŠK
51 Nika Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE
52 Dina Levačić ž 1996 junior 5000m SPLIT
53 Eni Perčić ž 1996 junior 5000m PRIMORJE
54 Karla Šitić ž 1992 senior 5000m SPLIT
GRUPA 4. START 15.15
55 Josip Aralica m 1970 veteran 5000m DONAT
56 Sven Latinović m 1996 junior 5000m 1,05,00 FAROS
57 *Davide Galimberti m 1996 junior 5000m 1,00,00 TRIESTE
58 Pažanin Ivan m 1996 junior 5000m SPLIT
59 *Andrea Crevatin m 1995 junior 5000m 1,05,00 TRIESTE
60 Marin Milan m 1994 senior 5000m SPLIT
61 *Luca Dalla Riva m 1997 ml.jun. 5000m 1,05,00 TRIESTE
62 *Marco Urbani m 1987 senior 5000m 00,59,20 GROSSETO
63 Roko Čopac m 1996 junior 5000m SPLIT
64 Siniša Staničić m 1969 veter. 5000m N.ZAGREB
65 *Ime Arne m 1979 senior 5000m TRIESTE
66 Marko Trlin Marković m 1978 veter. 5000m PRIMORJE
67 *Maurizio Bradaschia m 1962 veter. 5000m TRIESTE
68 *Michelangelo Zamparelli m 1961 veter. 5000m 1,30,00 TRIESTE
69 *Carlo Alberto Tevarotto m 1961 veter. 5000m TRIESTE
70 *Rosario Cucè m 1955 veter. 5000m TRIESTE
71 Suzana Šikić ž 1970 veter. 5000m N.ZAGREB
72 Berislav Gauš m 1947 veter. 5000m N.ZAGREB
73 Marko Denković Kraljev m 1976 veter. 5000m DONAT
74 Dražen Adžić m 1971 veter. 5000m DONAT
NAPOMENA:
*plivači izvan konkurencije
Proglašenje pobjednika 16:00